עיצוב אתרים

עיצוב אתרים
עיצוב אתרים מקצועי נעשה בהתאם לשלבים הבאים: גיבוש קונספט, תכנון מבנה האתר, התאמת קשת צבעים ואלמנטים גראפיים, הקפדה על קומפוזיציה עקבית, פיתוח עיצוב ידידותי ונגיש.

מהו עיצוב אתרים מקצועי?

עיצוב אתרים מקצועי נעשה בהתאם לשלבים הבאים:

גיבוש קונספט

בשלב זה נגבש את הרעיון המרכזי איתו אנו מעונינים להעביר לקהל היעד שלנו באופן ההולם ביותר את המסר השיווקי. בהתאם לרעיון שנבחר נתקדם לשלבים הבאים.

תכנון מבנה האתר

בשלב זה נתכנן את עימוד דפי האתר השונים. עימוד מתייחס לגודל הכותרות, סוג וגודל הגופן, אורך השורות ורוחב הטורים, חלוקת העמוד לטקסט ותמונה והיחסים ביניהם, הטמעת תרשימים והמחשה חזותית, שילוב מודעות, מולטימדיה ועוד. עיצוב אתר כהלכה משלב בין מראה מצודד ומבנה שימושי המשרת ביעילות ובנוחות את מטרות האתר.

התאמת קשת צבעים ואלמנטים גראפיים

בשלב זה נתאים את קשת הצבעים לאווירה אותה אנו מעוניינים ליצור ולמיתוג של החברה או המוצר אם ישנו. כמו כן, נדאג לזיקה בין האלמנטים הגראפיים איתם נבחר להשתמש לבין קשת הצבעים אותה בחרנו.

הקפדה על קומפוזיציה עקבית

בשלב זה נקפיד על שימוש עקבי באותה שפה עיצובית ובאותם אלמנטים גראפיים בדפי האתר השונים כך שניצור חווית משתמש אחידה ומוכרת, כזו שתבסס במשתמש את סממני המותג.

פיתוח עיצוב ידידותי ונגיש

בשלב זה נפתח ממשק משתמש ואתר ידידותיים למשתמש כדי שהשימוש בו יהיה נוח וקל ללמידה גם למשתמש חסר ניסיון. בנוסף, נדאג לנגישות אופטימאלית של האתר גם למנועי החיפוש הן מבחינת קונספט עיצוב מערכת התפריט והן מבחינת קונספט הצגת התכנים.

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך על הקמת דף הנחיתה והקמת וניהול הקמפיין בגוגל לעסק שלי במהירות, ביעילות, במקצועיות, בסבלנות, והשירות הוא דבר שחייבים לציינו.

רונן דרור

הקמת, תוך עבודה קשה, אתר לתפארת, מן המסד ועד לטפחות, תוך חשיבה על כל פרט ולו הקטן ביותר, ותוך מענה מהיר ואדיב לכל פניה ו/או בקשה שלי, לתוספת או שינוי.

עו"ד ליבוביץ רונן

הניסיון הממושך עם החברה הוא מצוין ואנו מאוד מרוצים הן מאתר האינטרנט שנבנה על ידם והן מקידומו ותחזוקתו השוטפת. בעלי החברה... ומצטיינים ביחסי אנוש מעולים.

אדר. אסף לרמן