תנאי שימוש

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אנו מאמינים כי לכול הגולשים מגיע ליהנות מהביקור באתר שלנו, ועל כן אנו משתדלים שהאתר יהיה ברור ונגיש ויאפשר גלישה נוחה גם לבעלי צרכים מיוחדים הנעזרים בטכנולוגיות מסייעות.

האתר הינו אתר רספונסיבי המותאם לצפייה גם במכשירים ניידים ונבנה בתקן HTML5 תוך הקפדה מלאה לעמידה בתקן W3C. האתר תוכנן לעמוד בהנחיות הנגישות ע"פ התקן הישראלי ונמצא עומד בתקן WCAG 2.0 רמה AA.

התכנים באתר כוללים סימון תקני של כותרות, פסקאות, רשימות, קישורים, טבלאות, טפסים וכפתורים. תמונות באתר כוללות תיאור אלטרנטיבי אם יש משמעות לכך. הטפסים באתר נגישים לקוראי מסך ומשתמשי מקלדת.

ניתן לנווט ולהשתמש באתר באמצעות מקלדת בלבד. לניווט באמצעות המקלדת יש ללחוץ על מקש ה Tab. לחיצה על Tab תעביר אתכם לרכיב הבא בדף ולחיצה על Shift + Tab תחזיר אתכם לרכיב הקודם. לחיצה על מקש ה Enter תפעיל את הרכיבים השונים. בטפסים שבהם ניתן לבחור/לסמן אפשרויות - הביצוע נעשה באמצעות מקשי החיצים במקלדת.

גודל הטקסטים באתר ניתן לשינוי באמצעות שימוש במקשים Ctrl ביחד עם + או -, או באמצעות התפריט Zoom In או Zoom Out בדפדפן.
להגדלת הטקסט באתר: השתמשו במקשים Ctrl ביחד עם +.
להקטנת הטקסט באתר: השתמשו במקשים Ctrl ביחד עם –.
לאיפוס הטקסט לגודלו המקורי: השתמשו במקשים Ctrl ביחד עם 0.

אתר זה עשוי לכלול תוכן המוצג מתוך אתרים אחרים. נגישות תוכן מסוג זה תלויה באתר המקור ואין לנו אפשרות להבטיח את נגישותו.

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיית נגישות, נא הודיעו לנו לכתובת דוא"ל: accessibility@bitmap.co.il.

תנאי השימוש באתר

מבוא

המשתמש/ת בכניסתו לאתר מביע/ה את הסכמתו/ה המלאה לתנאי השימוש באתר על פי האמור בתנאים אלה. משתמש/ת שקרא/ה את התנאים ואינו מסכים להם מתבקש להימנע משימוש באתר במידה והמשתמש יעשה שימוש באתר בכל זאת יהיה מנוע מלהעלות כל טענה או תביעה נגד הנהלת האתר בקשר עם שימושו באתר.

המידע המופיע באתר

המידע המופיע באתר, לרבות ההמלצות הניתנות לגולשים בכל דרך שהיא אינם מהווים יעוץ מקצועי או תחליף לו ואינם מהווים המלצה לנקיטת צעדים כלשהם או הימנעות מהם.

העדר אחריות

מפעילי האתר לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לך ו/או לצד שלישי כתוצאה מהמידע ו/או ההסתמכות על המידע המופיע באתר ו/או פעולה על פיו.

קישורים חיצוניים

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים המופעלים ע"י גורמים אחרים. אין למפעילי האתר שליטה על אתרים אלה, ולפיכך איננו אחראים לאמור ולמופיע בהם.

זכויות יוצרים

חל איסור להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם, למכור איזה מן המידע המופיע באתר ללא קבלת רשות מראש ובכתב.

מגדר

פנייה בלשון זכר או נקבה, יש לראותה כפנייה לשני המינים גם יחד.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה ומועילה באתר!