פרסום אתרים

פרסום אתרים
חברת ביטמפ טכנולוגיות מספקת שירותי פרסום אתרים באינטרנט תוך שימוש באמצעי שיווק ופרסום מתקדמים ובהם רכישת מדיה לפרסום באתרי אינטרנט רלוונטיים, ופרסום במנועי חיפוש ובראשם גוגל.

פרסום אתרים באינטרנט

הגדלת המכירות וגיוס לקוחות חדשים באמצעות שיווק ופרסום באינטרנט.

פרסום אתרים באינטרנט נעשה למטרות שיווק, פרסום וקידום מכירות של מוצרים, שירותים ורעיונות באמצעות רשת האינטרנט.

היעד העיקרי של פרסום אתר באינטרנט הוא להגביר את נפח התעבורה לאתר הלקוח ולמקד באופן מקסימלי את קהל המטרה באינטרנט למסר השיווקי ולמידע המדויק שהלקוח חפץ להציג. מסרים אלה נקבעים בהתאם למטרות מוגדרות מראש ולאסטרטגיה שיווקיות מתוכננת.

שיווק אתרים באינטרנט

הגידול המהיר של רשת האינטרנט והפופולריות שלה, הופך שיווק אתרים באינטרנט ליותר אטרקטיבי לעסקים גדולים וקטנים כאחד, במיוחד לאור העובדה שניתוח עלות-תועלת מעיד על כדאיות ההשקעה. שיווק אתרים באינטרנט נעשה באופנים שונים ובהם: פרסום אתרים באמצעות פרסום כתבות ומודעות שיווקיות ברשת האינטרנט, פרסום אתרים באמצעות דיוור אלקטרוני, פרסום אתרים בבלוגים ורשתות חברתיות.

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך על הקמת דף הנחיתה והקמת וניהול הקמפיין בגוגל לעסק שלי במהירות, ביעילות, במקצועיות, בסבלנות, והשירות הוא דבר שחייבים לציינו.

רונן דרור

הקמת, תוך עבודה קשה, אתר לתפארת, מן המסד ועד לטפחות, תוך חשיבה על כל פרט ולו הקטן ביותר, ותוך מענה מהיר ואדיב לכל פניה ו/או בקשה שלי, לתוספת או שינוי.

עו"ד ליבוביץ רונן

הניסיון הממושך עם החברה הוא מצוין ואנו מאוד מרוצים הן מאתר האינטרנט שנבנה על ידם והן מקידומו ותחזוקתו השוטפת. בעלי החברה... ומצטיינים ביחסי אנוש מעולים.

אדר. אסף לרמן