שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט מהווה כיום את אחד המרכיבים העיקריים של מסחר אלקטרוני. ככל שמתפשטת רשת האינטרנט ונעשית פופולרית, הופך השיווק באינטרנט ליותר אטרקטיבי לעסקים גדולים וקטנים כאחד.

שיווק ופרסום באינטרנט

הכל נמצא בקצות האצבעות...

באמצעות שירותי החיפוש ניתן היום למצוא ברשת האינטרנט מידע על כל נושא נתון. לאור גודלה של הרשת והפופולריות שלה נושאים מנועי החיפוש תפקיד מרכזי בחייו של המשתמש בשירותי הרשת. אופטימיזציה למנועי חיפוש מאפשרת לגולש לאתר את המידע הנחוץ לו במהירות וביעילות. ביצוע אופטימיזציה לאתר האינטרנט ולדפי הנחיתה שלך משרת את המטרה בן אם היעד הוא השגת קידום אורגני ובן אם היעד הוא השגת קידום ממומן.

מחלקת שיווק באינטרנט שלנו מתמחה בבניית תוכנית שיווק במנועי חיפוש (Search Engine Marketing), בייעוץ וניהול מקצועי של תקציב פרסום במנועי חיפוש במודל של תשלום לפי קליק (Pay Per Click) כדוגמת שירות הקישורים הממומנים של חברת גוגל "Google AdWords" וכן בביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש (Search Engine Optimization) של אתרי אינטרנט ודפי נחיתה.

אנו חברים בתוכנית השותפים Google Partners של חברת גוגל העולמית לסוכנויות ואנשי שיווק לניהול פרסום בגוגל אדוורדס.

קידום אתרים במנועי חיפוש

באמצעות שירותי החיפוש ניתן היום למצוא ברשת האינטרנט מידע על כל נושא נתון. לאור גודלה של הרשת והפופולריות שלה נושאים מנועי החיפוש תפקיד מרכזי בחייו של המשתמש בשירותי הרשת לאיתור המוצר או השירות אותו העסק שלך מספק.

פרסום אתרים

היעד העיקרי של פרסום אתר באינטרנט הוא להגביר את נפח התעבורה לאתר הלקוח ולמקד באופן מקסימלי את קהל המטרה באינטרנט למסר השיווקי ולמידע המדויק שהלקוח חפץ להציג. מחלקת שיווק באינטרנט שלנו מתמחה בבניית תוכנית שיווק ופרסום במנועי חיפוש ובאינדקסים רלוונטיים.

קידום בגוגל

ע"פ הנחיות האיכות של גוגל, לא רק מספר הקישורים המפנים לאתר שלך חשוב להשגת קידום בגוגל, אלא בעיקר איכותם והרלוונטיות שלהם והדרך הטובה ביותר לגרום ליצירת קישורים רלוונטיים לאתר שלך היא ליצור תוכן ייחודי ורלוונטי. ככל שהתוכן שלך שימושי יותר כך גדלים הסיכויים שמישהו אחר יחשוב שלתוכן יש ערך עבור קוראיו וייצור קישור אליו.

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך על הקמת דף הנחיתה והקמת וניהול הקמפיין בגוגל לעסק שלי במהירות, ביעילות, במקצועיות, בסבלנות, והשירות הוא דבר שחייבים לציינו.

רונן דרור

הקמת, תוך עבודה קשה, אתר לתפארת, מן המסד ועד לטפחות, תוך חשיבה על כל פרט ולו הקטן ביותר, ותוך מענה מהיר ואדיב לכל פניה ו/או בקשה שלי, לתוספת או שינוי.

עו"ד ליבוביץ רונן

הניסיון הממושך עם החברה הוא מצוין ואנו מאוד מרוצים הן מאתר האינטרנט שנבנה על ידם והן מקידומו ותחזוקתו השוטפת. בעלי החברה... ומצטיינים ביחסי אנוש מעולים.

אדר. אסף לרמן