פיתוח אתרים

פיתוח אתרים
חברת ביטמפ טכנולוגיות תרתום את הניסיון המקצועי הרב שנצבר ברשותה בניתוח, אפיון, פיתוח אתרי אינטרנט ופיתוח מערכות אינטרנט לטובת המיזם שלך.

מסמך אפיון

הדרך הבטוחה והיעילה להצלחת המיזם שלך היא להקדים ולכתוב מסמך אפיון מערכת שעל פיו יבוצע הפרויקט.

לאור ניסיוננו בתחום פיתוח אתרים, יזמות אינטרנט והפקת פרויקטים מורכבים המערבים היבטים מגוונים, הדרך הבטוחה והיעילה להצלחת המיזם היא להקדים ולבצע, כמאמר הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה", הגדרת מטרות, לברור את הדרכים האופטימאליות להשיגן, ובהתאם לכך לכתוב מסמך אפיון מערכת שעל פיו יבוצע הפרויקט.

חברת ביטמפ טכנולוגיות תרתום את הניסיון המקצועי הרב שנצבר ברשותה בניתוח, אפיון, פיתוח אתרי אינטרנט והקמה של פרויקטים בסביבת שרת / לקוח (Client / Server) לטובת המיזם שלך, תספק לך גם ייעוץ אינטרנט ותלווה אותך בגיבוש אפיון מדויק ומקצועי לאתר האינטרנט ולאפליקציות אותן הינך מעוניין לשלב בסביבת אתר האינטרנט / המיזם שלך.

בחלק מן המקרים המענה ההולם יהיה התאמה של מערכות אותן פיתחה החברה לצרכי הלקוח ובחלק מן המקרים הדרך האופטימאלית תהיה פיתוחים מותאמים אישית (Customized Applications).

הליך האפיון מתבצע תוך כדי אינטראקציה עם הלקוח בדרך של חקירת הצרכים והכוונות של הלקוח ומתן מענה הולם לצרכים הללו במסמך האפיון. בתום התהליך מוגש ללקוח מסמך אפיון מקצועי על בסיסו יכול להתבצע גם תקצוב הפרויקט.

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך על הקמת דף הנחיתה והקמת וניהול הקמפיין בגוגל לעסק שלי במהירות, ביעילות, במקצועיות, בסבלנות, והשירות הוא דבר שחייבים לציינו.

רונן דרור

הקמת, תוך עבודה קשה, אתר לתפארת, מן המסד ועד לטפחות, תוך חשיבה על כל פרט ולו הקטן ביותר, ותוך מענה מהיר ואדיב לכל פניה ו/או בקשה שלי, לתוספת או שינוי.

עו"ד ליבוביץ רונן

הניסיון הממושך עם החברה הוא מצוין ואנו מאוד מרוצים הן מאתר האינטרנט שנבנה על ידם והן מקידומו ותחזוקתו השוטפת. בעלי החברה... ומצטיינים ביחסי אנוש מעולים.

אדר. אסף לרמן