קידום בגוגל

קידום בגוגל
חברת ביטמפ טכנולוגיות מתמחה בביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש להשגת קידום בגוגל. במסגרת תכנית קידום אתרים בגוגל אנו מבצעים קידום אתרים אורגני על בסיס תוכן איכותי ורלוונטי.

קידום אתר בגוגל

קידום אתרים בגוגל על בסיס תוכן רלוונטי.

תכנית קידום בגוגל: במסגרת תכנית קידום בגוגל אנו דואגים לזהות את המונחים הרלוונטיים ביותר אותם תרצה לקדם בהתאם לאסטרטגיה השיווקית שלך ולבצע אופטימיזציה לתוכן האתר כך שיספק תכנים וקישורים רלוונטיים למונחים הללו והמידע שיעלה בתוצאות החיפוש יהיה זה שהגדרת מראש. אנו לא מעורבים בתוכניות להחלפת קישורים ובניית דפי שותפים שמטרתם הבלעדית היא קישור הדדי תוך התעלמות מאיכות הקישורים.

קישורים לאתר שלך: ע"פ הנחיות האיכות של גוגל, לא רק מספר הקישורים המפנים לאתר שלך חשוב להשגת קידום בגוגל, אלא בעיקר איכותם והרלוונטיות שלהם והדרך הטובה ביותר לגרום ליצירת קישורים רלוונטיים לאתר שלך היא ליצור תוכן ייחודי ורלוונטי שיהפוך מהר לפופולרי בקהילת האינטרנט. ככל שהתוכן שלך שימושי יותר כך גדלים הסיכויים שמישהו אחר יחשוב שלתוכן יש ערך עבור קוראיו וייצור קישור אליו.

החיפוש באינטרנט, כיצד הוא פועל - סקירה כללית

מקורות: אתר גוגל ישראל

במילים פשוטות, ניתן להתייחס לאינטרנט כאל ספר אחד גדול, המכיל אינדקס עצום שעל פיו ניתן לדעת במדויק היכן ממוקמת כל פיסת מידע.

לרשות גוגל עומד מערך מחשבים ותוכנה - רובוט חיפוש "Googlebot" המבצע ללא הרף סריקה (Crawling) של מיליארדי דפי אינטרנט. תהליך סריקה זה הוא אלגוריתמי: תוכנות מחשב קובעות אילו אתרים ייסרקו, באיזו תכיפות וכמה דפים יישלפו מכל אתר ואתר.

לא ניתן להשפיע באמצעות תשלום על תדירות סריקת האתרים ו/או על קידום בגוגל בתוצאות האורגניות, מנוע החיפוש גוגל מקפיד על הפרדה בין הסריקה של גוגל לבין שירות הקישורים הממומנים שהינו שירות בתשלום.

תהליך הסריקה של גוגל מתחיל ברשימת כתובות אתרים של דפי אינטרנט. כאשר Googlebot סורק אתרים אלה, הוא מזהה קישורים בכל דף ומוסיף אותם לרשימת הדפים המיועדים לסריקה. רובוט החיפוש Googlebot יוצר עותק של כל אחד מן הדפים שאותם הוא סורק ועל ידי כך בונה אינדקס עצום המכיל את כל המילים שבהן הוא נתקל. ברשימה זו מצוינת מיקומה של כל מילה בכל אחד מן הדפים.

כאשר משתמש מזין שאילתה, המחשבים של גוגל מחפשים באינדקס דפים מתאימים ומחזירים למשתמש את התוצאות בעלות הרלוונטיות הגדולה ביותר לשאילתה אותה חיפש. הרלוונטיות נקבעת על ידי יותר מ 200 גורמים, שאחד מהם הוא דירוג PageRank. עבור כל דף נתון PageRank הוא מדד ה"חשיבות" של הדף, המתבסס על הקישורים המגיעים מדפי אינטרנט אחרים. במילים אחרות, כל קישור לדף אינטרנט מסוים מדפי אינטרנט אחרים, יעלה את דירוג ה - PageRank של אותו הדף.

האתרים המקשרים לאתר שלך מספקים את ההקשר לנושא שבו עוסק האתר שלך ומצביעים על איכותו ועל הפופולריות שלו. עם זאת, יש מנהלי אתרים המנסים להשיג קידום בגוגל באמצעות תוכניות להחלפת קישורים ובניית דפי שותפים שמטרתם הבלעדית היא קישור הדדי תוך התעלמות מאיכות הקישורים, המקורות וההשפעה ארוכת הטווח שתהיה לכך על האתרים שלהם. הדבר מנוגד להנחיות של Google למנהלי אתרים ועלול להשפיע באופן שלילי על דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש.

דוגמאות לסכימות קישורים הפוגעים בהשגת קידום בגוגל:

  • קישורים המיועדים לטפל ב - PageRank
  • קישורים לאתרי דואר זבל או לסביבות לא ראויות באינטרנט
  • קישורים הדדיים בכמות מוגזמת או החלפת קישורים מוגזמת ("קשר אליי ואקשר אליך")
  • קנייה ומכירה של קישורים שעוברים את PageRank

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך על הקמת דף הנחיתה והקמת וניהול הקמפיין בגוגל לעסק שלי במהירות, ביעילות, במקצועיות, בסבלנות, והשירות הוא דבר שחייבים לציינו.

רונן דרור

הקמת, תוך עבודה קשה, אתר לתפארת, מן המסד ועד לטפחות, תוך חשיבה על כל פרט ולו הקטן ביותר, ותוך מענה מהיר ואדיב לכל פניה ו/או בקשה שלי, לתוספת או שינוי.

עו"ד ליבוביץ רונן

הניסיון הממושך עם החברה הוא מצוין ואנו מאוד מרוצים הן מאתר האינטרנט שנבנה על ידם והן מקידומו ותחזוקתו השוטפת. בעלי החברה... ומצטיינים ביחסי אנוש מעולים.

אדר. אסף לרמן