פרסום בגוגל

פרסום בגוגל
מעוניינים לפרסם בגוגל? חברת ביטמפ טכנולוגיות מספקת שירותי ייעוץ, הקמה וניהול מקצועי של פרסום בגוגל לעסק שלך באמצעות מקצוען פרסום מומחה שיווק בגוגל.

קמפיין פרסום בגוגל

ניהול פרסום בגוגל לעסק שלך באמצעות מקצוען פרסום מומחה שיווק בגוגל.

הקמה וניהול יעיל של תקציב פרסום בגוגל באמצעות שירות גוגל אדוורדס. שיווק בגוגל הוא שיווק יעיל וממוקד.

למה הפרסום בגוגל עובד?

פרסום בגוגל מאפשר לך לפרסם בגוגל קישורים ממומנים ישירות לקהל יעד בדיוק ברגע בו הוא מחפש אותך:

טווח הגעה ממוקד: כעת אפשר לפרסם לאנשים שמחפשים בגוגל. גם אם העסק שלך כבר מופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, פרסומות גוגל אדוורדס יכולות לעזור לך למקד לקהלים חדשים בגוגל וברשת הפרסום של גוגל.

שליטה רבה יותר: ניתן לערוך את המודעות ולהתאים את התקציב שלך עד לקבלת התוצאות הרצויות. ניתן גם להציג מגוון פורמטים של מודעות ואף למקד את המודעות לשפות ולמיקומים גיאוגרפיים ספציפיים.

מיקוד מקומי ואזורי: ניתן להגדיר את המודעות שלך כך שיופיעו ברשת הפרסום של גוגל רק בפני אנשים שמחפשים באזור מסוים. קל למקד ללקוחות מקוונים בטווח של, נאמר, 40 ק"מ מפתח העסק שלך.

ערך שניתן למדידה: אין דרישה להוצאה מינימלית או התחייבות בזמן. באפשרות של עלות לקליק (PPC) מתבצע חיוב רק אם אנשים לוחצים על המודעות שלך, כלומר כל שקל בתקציב שלך מושקע בהבאת לקוחות חדשים עבורך.

כמה עולה פרסום בגוגל?

במהלך ניהול פרסום בגוגל אנו מציבים אותך בשליטה מלאה על הוצאותיך:

הגדרת מסגרת התקציב שלך: לא קיימת דרישה להוצאה מינימלית - הסכום המשולם לגוגל עבור פרסום בגוגל אדוורדס תלוי בך. לדוגמה, ניתן להגדיר תקציב יומי של 20 ₪ ועלות מקסימלית של 0.5 ₪ לכל קליק על המודעה שלך.

הימנעות מניחושים: אנו מספקים את תנועת מילות המפתח ואת אומדני העלות שלהן כדי לקבל החלטות מבוססות ומושכלות לגבי בחירת מילות מפתח וניצול מקסימלי של התקציב שלך.

תשלום רק עבור תוצאות: חיוב מתבצע רק אם משתמש לוחץ על המודעה שלך, לא כאשר מודעתך מוצגת.

עלות הקמה וניהול: מקצוען פרסום מומחה גוגל מקים תמורת תשלום חד-פעמי של 1000 ₪ את הקמפיין ומנהל אותו תמורת תשלום חודשי של עד 15 אחוזים מתקציב הפרסום (בהתאם להיקף מסע הפרסום, מינימום 500 ₪).

מתנה ללקוחות חדשים: זיכוי על סך של 300 ₪ ללקוחות חדשים עבור הזמנת קמפיין פרסום בגוגל אדוורדס ע"פ תנאי חברת גוגל.

פרסום אתרים בגוגל

Google AdWords - שירות קישורים ממומנים של גוגל

אלפי בתי עסק ברחבי העולם עושים כיום שימוש במערכת הפרסום Google AdWords - שירות הקישורים הממומנים של גוגל - במטרה לגייס באמצעות פרסום ברשת גוגל לקוחות חדשים, בדרך משתלמת ואפקטיבית במיוחד.

שירות גוגל אדוורדס הוא יעיל וקל לתפעול

פרסום ברשת גוגל מבוסס על מערכת מילות מפתח חכמה אשר מאפשרת להציג בפני הגולשים אך ורק פרסומות רלוונטיות ביותר עבורם - בצורה מדויקת ומותאמת למידע הייחודי שהם מחפשים ברשת אודות שירות או מוצר. גם אם האתר שלך כבר מופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, פרסום בגוגל אדוורדס יכול לעזור לך למקד לקהלים חדשים בגוגל וברשת הפרסום של גוגל. חברת גוגל מעניקה באמצעותנו במתנה ללקוחות חדשים זיכוי על סך של 300 ₪ עבור פתיחת חשבון ניהול פרסום בגוגל אדוורדס.

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לך על הקמת דף הנחיתה והקמת וניהול הקמפיין בגוגל לעסק שלי במהירות, ביעילות, במקצועיות, בסבלנות, והשירות הוא דבר שחייבים לציינו.

רונן דרור

הקמת, תוך עבודה קשה, אתר לתפארת, מן המסד ועד לטפחות, תוך חשיבה על כל פרט ולו הקטן ביותר, ותוך מענה מהיר ואדיב לכל פניה ו/או בקשה שלי, לתוספת או שינוי.

עו"ד ליבוביץ רונן

הניסיון הממושך עם החברה הוא מצוין ואנו מאוד מרוצים הן מאתר האינטרנט שנבנה על ידם והן מקידומו ותחזוקתו השוטפת. בעלי החברה... ומצטיינים ביחסי אנוש מעולים.

אדר. אסף לרמן